A Safe Distance

Коли справа доходить до соціальних стосунків, завжди було щось, що заважало мені зблизитися. На мою думку, це «безпечна відстань». Але насправді це, мабуть, більше шкодить мені, ніж захищає.

Деякі люди працюють найкраще в оточенні інших, деякі навіть жадають уваги інших; але є інші, як я, які вважають за краще не бути в центрі розмови, не бути лідером групи і не постійно турбуватися про те, що думають або відчувають інші.

Це ні в якому разі не погано. Деяким людям природно подобається власна компанія. Навіть коли я інколи почуваюся самотньою, усе, що потрібно, це короткий час спілкування, перш ніж я справді захочу сісти наодинці, щоб написати, подивитися свою улюблену програму чи почитати деякі з моїх улюблених блогів (спілкування в Інтернеті не зараховується!) .

Проблема в тому, що все ще є частина мене, яка задається питанням, чи не втрачаю я щось. Мені потрібно дуже багато часу, щоб пізнати когось настільки добре, щоб впустити його всередину, і зблизитися як фізично, так і морально. Я справді не люблю обійматись, і мені не дуже подобається, коли мене торкаються – навіть якщо це заради чогось приємного, як-от танцюємо разом. Мені просто незручно в цьому сенсі.