Повільно та стабільно – це те, що виграє гонку

Мені завжди подобалася ця цитата, відтоді, як у школі нам дали шикарні щоденники домашніх завдань, на кожній сторінці яких були надруковані надихаючі вислови, і ми з другом взяли це як свою мантру. Тоді, звичайно, ми думали, що це говорить нам сидіти склавши руки, дивитися, що станеться… залишити зусилля комусь іншому.

Звичайно, я завжди знала, що це не суть життя, але все одно це була весела фраза. Зараз я знову дивлюся на цю приказку і думаю про те, як вона стосується мого теперішнього життя.

Спочатку я подумала, так, це правильно. Я мала би сидіти за комп’ютером, а не шукати роботу. Кожному потрібен час, щоб зрозуміти, хто він, чого хоче тощо. Але насправді це зовсім не те, про що йдеться.

У житті “повільний і постійний” означає обережність, передбачливість, підготовку і терпіння. Це не означає боятися перегонів або жити нудним життям без подій. Це означає знайти найкращий для вас спосіб подолати це. Стрибки в речі залишать вас невпевненими. Можливо, ви захочете «швидко розбагатіти» або вийти заміж за першого хлопця, якого зустрінете, але поставтеся до цього обережно та почекайте деякий час, і ви можете отримати набагато більше в довгостроковій перспективі. Це може включати в себе сидіти склавши руки та з’ясувати, хто ти є і чого ти хочеш, але це також означає вжити заходів, коли настане правильний час, і вміти розпізнавати цей час.