Чи я повинен?

Ви та людина, яка ловить себе на думці: «Чи я повинен?»

Я, звичайно, така людина, але намагаюся не бути! Часто в житті люди думають про те, що вони повинні робити, і про те, що вони хочуть робити, як про дві окремі речі. Але часто те, що ми повинні зробити, передує тому, що ми отримуємо те, чого ми дійсно хочемо.

Нам усім доводиться робити те, чого ми не обов’язково хочемо робити. Нам доводиться прибирати вдома, готувати вечерю, висипатися, спілкуватися з людьми, з якими ми не завжди хочемо, вставати з ліжка, коли ми б хотіли згорнутися калачиком під ковдрою.

Проте в житті є люди, на яких ти скаржишся, а є й ті, хто просто робить те, що треба робити.

Продовжувати життя таким чином було б набагато легше. Зрештою, якщо нам усе одно доведеться це робити, чи не буде важче відкладати це та скаржитися на це? Спочатку це може бути свідоме зусилля, щоб продовжити справу, але зрештою воно того варте.

Останнім часом проблема для мене була такою: «Я маю заробляти гроші, але я хочу заробляти гроші, роблячи те, що люблю». Як я можу це зробити? Я знаю, що це потребує часу, і ви повинні почати з низу, щоб дістатися до вершини. Мені також доведеться чекати, доки я не опинюся в ситуації, коли я зможу переїхати до друга. Він коли-небудь скаржиться? Ні. Зараз він працює кожен день і готовий би працювати 7 днів на тиждень. Тож мені доведеться взяти аркуш із його книги та зробити те, що я маю зробити!

ПРИМІТКА. Ідею цієї публікації я отримала із сайту Sunday Scribblings, який я знайшов. Я намагатимуся використовувати більше їхніх підказок, щоб рухатися вперед у майбутньому!