Я вже згадувала, що люблю музику?

Музика була частиною мене, відколи я себе пам’ятаю. Я навчилась грати на фортепіано у віці приблизно шести років (ви могли здогадатися з мого аватара, якщо бачили його), за допомогою мого тата, і відтоді мене цікавило слухати, грати, слухати та час від часу писати.

Я пробувала грати на барабанах, налаштовувати перкусії, саксофон, гітару, мандоліну, блокфлейту і, звичайно, фортепіано. Я взагалі не фахівець з цього питання. Фортепіано – це моя штука. Решта інструментів приходять і йдуть. Я думаю, що це відображає мою особистість, але іноді мені хотілося б, щоб я могла просто дотримуватися однієї речі і робити це добре!

Останнім часом я мало грала. Те, що всі мої речі упаковані, а коробки займають кожен дюйм простору, не допоможе мені розмістити моє повнорозмірне цифрове піаніно будь-де в моїй кімнаті. Хоча це точно зміниться незабаром! Однак, на даний момент написання та перегляд блогів дає мені можливість слухати чудову музику у фоновому режимі.

Те, що я слухаю багато музики, яку я слухаю, пов’язано з моїми відчуттями від того, що я далеко від свого чоловіка, Сі, і сумую за ним. Я дивлюся на пісні як на спосіб знайти надію на майбутнє, коли почуваюся дуже пригніченим.