Що найгірше, що може трапитися?

У своєму житті я схильна бути трохи одержимою. Я набагато краща, ніж була раніше, але коли трапляється щось трохи, навіть потенційно, негативне, здається, це те, що я просто не можу викинути з розуму.

Наприклад, у нас протікає кран. Одного разу рушник для рук у нашій ванній залишився торкатися краю цього дірявого крана. Ви можете уявити, що сталося… рушник повільно вбирав воду, вода потім капала з іншого кінця рушника. Перш ніж я встигла усвідомити, на підлозі була величезна мокра пляма.

Все, що я могла думати, це те, що я недбалий орендар, що я збираюся спричинити витік інформації у людини, яка стоїть піді мною, і що всі вважатимуть мене дурною. Не дивлячись на те, що орендодавець повинен був полагодити цей кран, що протікає – вони не вірять, що це проблема, – але я почувалась дуже погано через те, чого навіть не сталося.

У моєму житті трапляються такі події, про які я просто хвилююся, іноді цілий день. Я також турбуюся про те, щоб образити людей, навіть якщо це дійде до того, що я замість цього дозволю їм образити чи засмутити мене. Це божевілля.

Мені потрібно почати запитувати себе: «Що найгірше, що може трапитися?» Якщо я справді відстоятиму себе заради змін, найгірше, що може трапитися, це те, що я не сподобаюся цій людині – майте на увазі, що це часто просто незнайомці, насправді не впливають на моє життя. Чому я так дбаю про те, що вони думають?

Чому я так дбаю про те, що думає господар, що думають сусіди внизу?

Я дійсно маю на увазі, що найгірше, що може статися, якщо кран, який протікає, і який я просила полагодити кілька місяців тому, спричинить дуже маленьку вологу пляму?!