Вчимося знаходити компроміс далеко від дому

Читачі тут можуть знати, що я переїхала зі свого рідного міста, щоб жити зі своїм хлопцем у його. Спочатку я почувалась дивно – дивно, навіть не усвідомлюючи цього, – але я б сказала, що зараз уже звикла до цього, і мені тут дуже подобається. Там відбувається набагато більше, ніж там, де я жила.

Але мені не подобається бути далеко від сім’ї. Я дуже звикла проводити з ними час, ходити на обід з мамою, ходити разом на аквааеробіку – дрібниці, але все те, за чим я сумую. Тому що тут я взагалі мало кого знаю.

Справа в тому, що мій хлопец зазвичай не має таких стосунків зі своїми батьками. Насправді, у проміжку між роботою та навчанням на магістратурі, він майже не встигає побачити їх належним чином (не допомагає той факт, що він не може бачити їх обох одночасно).

Коли я відвідую свою родину, я роблю це приблизно на тиждень за раз. Оскільки я працюю самостійно, у мене є час для цього, і я вдячна за це. Але навіть тато мого хлопця скаржиться мені, що я бачу своїх батьків частіше, ніж мій хлопець бачить його.

Мені здається, що це не зовсім справедливо – зрештою, я маю витратити 50 фунтів стерлінгів за привілей відвідати своїх батьків потягом. Мені доводиться проводити по чотири години в поїзді в один бік, і я все ще маю працювати щодня, коли я там. І справжня річ, яка мене хвилює: мій хлопець не може піти зі мною. Це проводити час із сім’єю або з хлопцем, але я не можу легко переходити між ними, як у нього є можливість.

З наближенням Різдва починаються справжні проблеми. Тому що у його тата насправді більше нікого тут немає. Я вважаю, що ніхто не заслуговує на те, щоб бути на самоті на Різдво, але інша частина мене каже, що я заслуговую лише ОДИН день, коли я можу насолоджуватися перебуванням зі своїм хлопцем і сім’єю разом, якщо він приїде залишитися.

Просто щоб було зрозуміло, його тато міг би проводити час зі своєю сестрою, яка живе далі. Я сподіваюся, що це те, що він запланував, але, на жаль, його фінансове становище часто заважає. І хоча я вважаю, що для мене, тієї, яка живе за чотири години від її родини, цілком розумно побачити їх на Різдво, він не завжди так чітко думає.

Я знаю, що, можливо, доведеться піти на компроміс. Але думка провести тут Різдво просто засмучує мене.