Відключено

Я давно збиралась написати це в блозі, але це дещо пригнічує, і я не хотіла знижувати настрій. Але.. Я не думаю, що це так пригнічує, як я думала спочатку.

По суті, останнім часом я відчувала себе дуже відірваною від свого хлопця. І я точно знаю, що це через ці стосунки на відстані. Я не очікувала, що ми будемо робити це так довго (минуло 6 місяців – я думала, що буде лише 2, але це все ще триває), і я думаю, що моя голова начебто налагодилася.

На щастя чи на нещастя, у нас обох був вільний час, щоб побачитися довше, ніж просто вихідні. [Йому було важко знайти роботу, тому ми не можемо жити разом. Зараз я працюю самозайнятою, але нам потрібно заробляти пристойну суму та мати докази цього, перш ніж хтось здасть нам щось в оренду. Ось чому це не пощастило, але пощастило, оскільки це означало, що ми можемо бачитися довше.]

Кожного разу, коли ми збиралися побачити одне одного, я була такою щасливий, а коли йшлося про день перед його від’їздом і дні після його від’їзду, я була такою сумною. Це настільки емоційні американські гірки, що я відчула, що сходжу з розуму. Ось чому я думаю, що я якось відключилась, щоб зупинити ці злети та падіння.

Чи має щось із цього сенс?

Якщо дивитися на це чисто логічно, я відчуваю, ніби я захищаю себе, але, звичайно, це негативно впливає на наші стосунки. Мене не так хвилює зустріч з ним, але подруга повинна бути стурбована зустрічами зі своїм хлопцем, і він відчує зміни. Хоча я йому все це розповідала, і я відчувала це в минулому – просто не так довго.

Минулого літа я поїхала на місяць, і коли повернулась, у мене було відчуття від’єднання. Я думаю, це було просто тому, що ми ледве могли навіть вийти на зв’язок протягом усього часу, але це зникло менш ніж за добу. Цього разу минули тижні, і кожного разу, коли я бачу його, мені потрібен час, щоб знову наблизитися до нього.

Незважаючи на те, що мої емоції зараз не вгору і вниз, мені стає погано, коли я думаю про це. Я хочу відчувати його близькість і сумувати за ним, навіть якщо це боляче. Але я знаю, що це просто погана латка. Він приїжджає на мою вечірку в п’ятницю, і я буду з ним майже місяць на Різдво, Новий рік і свята! Тому я майже впевнена, що все вийде, принаймні я цілком у цьому впевнена.

Мені хотілося б знати, чи ще хтось коли-небудь почувався так тижнями поспіль? Я не думаю, що мої стосунки руйнуються, але водночас це викликає занепокоєння.